Ходорівська міська територіальна громада

Благодійний концерт Заслуженої артистки України Олени Білоконь відбувся в Ходорові

Дата: 30.08.2022 10:32

Щирою українською піснею потішила ходорівчан заслужена артистка України Олена Білоконь.

Олена Білоконь є партнером Міжнародного благодійного Фонду «Незламна Українська нація» та допомагає збору коштів для потреб забезпечення ЗСУ. Її творчість грунтується на українських традиціях, що є одним із аспектів духовного збагачення і об’єднання народу.

Секретар Ходорівської міської ради Марія Гавінська подякувала заслуженій артистці за її благодійну працю і наголосила, що її внесок на «культурному фронті» додає віри і надії в завтрашній день та надихає на перемогу.

До концертної програми долучилися й місцеві аматори сцени: Ілона Кутна, Марія Войтович, Назар Костур.

Кошти, які вдалося зібрати організаторам протягом дійства (4 тисячі гривень), передадуть на потреби ЗСУ.