Заготівля деревини.

Дата: 30.08.2022 08:18

ДП «Стрийський  лісгосп» повідомляє про те, що відповідно до рішення Львівської обласної ради       № 77 від 16.06.2016 року «Про запровадження механізмів громадського контролю за використанням та відтворення лісових ресурсів області», в лісових масивах держлісфонду  Бориницького лісництва в 2022 році буде проводитися заготівля деревини від рубок головного користування, а саме : кВ. 155 вид. 14.1, 14.2, 14.3, 14.4 загальною площею 4,0 га; кВ. 171 вид. 17.1 площею 1.0 га; кВ. 173 вид. 8.7, 15.1, 15.2 загальною площею 3,0 га.

Дані ділянки знаходяться за межами населених пунктів на території Ходорівської ОТГ.

Таксова вартість деревини від рубок буде перераховано в державний бюджет відповідно до аконодавствчинного за.

Директор

ДП «Стрийський лісгосп»                               (підпис)                               Р.Й. Павлів.