Освіта Львівщини у час війни

Дата: 26.08.2022 15:31

25 серпня керівник Відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради Наталія Калинець взяла участь  в обласній серпневій конференції «Освіта Львівщини у час війни: кроки до перемоги» за участю Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета.

Безпека та якість освіти – пріоритети нового навчального року.

Діти, вчителі, керівники закладів освіта і уся освітянська спільнота гідно долають виклики, що постали перед суспільством.

Ключовими питаннями конференції були:

• готовність закладів освіти до навчального року,

• забезпечення якості освіти та якості освітньої діяльності,

• виклики, які доведеться долати у новому навчальному році в умовах повномасштабної війни

Сергій Шкарлет, Міністр освіти і науки України, відзначив готовність Львівщини до початку навчального року, підкреслив, що освітній процес не зупинився і попереду впровадження інновацій. Майже 90% шкіл області мають укриття й готові розпочати очне навчання.

Забезпечення спільного розуміння якості освіти та якості освітньої діяльності для розвитку кожної особистості – неабиякий виклик сьогодення, що потребує від нас максимальної згуртованості задля спільної перемоги.