Ходорівська міська територіальна громада

Стоп насильству.

Дата: 24.08.2022 09:56

16 серпня 2022 року в м. Стрий  з ініціативи Начальника Відділу дільничних офіцерів поліції ГУНП у Львівській області Романа Гранківського та представників Центр «Жіночі перспективи» відбулася нарада щодо протидії домашньому насильству.

На цій зустрічі зібралися представники та представниці  7 територіальних громад. Від Ходорівської міської територіальної  громади участь  взяла в.о. директора КУ«ЦНСП» Ходорівської міської ради Христина Клапко.

Обговорили спільні проблеми, такі як складнощі у координації зусиль з протидії домашньому насильству, складнощі у бюрократичних процедурах постановки постраждалих від домашнього насильства дітей на облік, проблеми з пошуком безпечного місця для постраждалих жінок.