Святкування з нагоди Дня Державного прапора України

Дата: 23.08.2022 12:56

Сьогодні Ходорівська міська територіальна громада відзначила величне свято нашої Держави – День Державного Прапора. Під цим прапором ми, як і попередні покоління, виборюємо своє самовизначення, сьогодення, буття та визнання нашої суверенності , суб’єктності як Держави усім світом. Прапор, як символ ідентичності, приналежності до певного етносу, народу, держави. Золотисте поле, яке колоситься стиглою пшеницею під покровом чистого , безхмарного неба є символом нашої Держави, символом достатку та самобутності. Ми , нащадки славетних предків , одвічних борців за своє майбутнє, боремось за мирне і щасливе життя, оскільки борці виборюють свободу, а смиренні приречені на покірне, безвольне життя раба.