26 серпня відбудеться позачергове  засідання виконавчого комітету Ходорівської міської ради

Дата: 23.08.2022 09:00

ХОДОРІВСЬКОГО  МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від  “23” серпня   2022 року №  3/151

Про скликання позачергового  засідання виконавчого комітету Ходорівської міської ради

На підставі ст. 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

розпоряджаюсь:

Скликати 9 (позачергове) засідання виконавчого комітету Ходорівської міської ради 26 серпня   2022 року  о 10.00 годині  за адресою:

м.Ходорів, вул.М.Грушевського,29.

Олег КОЦОВСЬКИЙ

вик.  Абрамів Л.С.

т.53-731

Порядок денний засідання

виконавчого комітету Ходорівської міської ради

від 26.08.2022 року

1. Про внесення змін до бюджету Ходорівської міської ради на 2022 рік.

(доповідає Глушко І.Я.

2. Про виділення коштів на капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка.

(доповідає Глушко І.Я.

3.  Про затвердження розпорядження міського голови від 19.07.2022 року.

(доповідає Глушко І.Я.

4.  Про затвердження  Цільової  програми «Народ і Армія єдині»,  щодо підтримки військовослужбовців військової частини А 2847 в період воєнного стану.

(доповідає Глушко І.Я.

5. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету  №122 від 04.08.2022 року «Про погодження намірів спорудження пам’ятника Пилипу Орлику на перехресті вулиць Шевченка та Богдана Хмельницького в місті Ходорові Стрийського району Львівської області».

(доповідає Блюсович Л.Я.)

6.Про стан готовності закладів освіти до початку нового 2022-2023 навчального року                          (доповідає Калинець Н.І.)

7. Про забезпечення довозу учасників освітнього процесу ЗЗСО 1-П ст..№17 с.Новосільці.

(доповідає Калинець Н.І.)

8.Про доцільність призначення опікуном над обмежено дієздатною особою,яка потребує постійного стороннього догляду.

(доповідає Клапко Х.С.)

9.Про надання дозволу на коригування проектно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція котельні НВК «Загальноосвітній навчальний заклад дошкільний навчальний заклад» Ходорівської міської ради Львівської області №11 в с.Чорний Острів на вул.Галицькій,84» Коригування.

(доповідає Батирняк А.П.)

10.Про затвердження кошторису на поточний ремонт вулиці Стуса в м.Ходорові

(доповідає Батирняк А.П.)

10.Про надання матеріальної допомоги мешканцям Ходорівської ТГ.

( доповідає Абрамів Л.С.)

11.Різне