КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Дата: 16.08.2022 09:57

Відоме прислів’я: «Нова мова – новий світ».

Англійська мова зараз найважливіша й найпоширеніша мова у світі. Це – державна мова в п’яти країнах: Великобританії, Канаді, Австралії і Новій Зеландії. 80% ділового мовного простору займає саме англійська мова. Кожен з нас все частіше стикається з нею у спілкуванні по роботі і на відпочинку. Але, на жаль, не всі розуміють переваги знання іноземної мови.

Саме тому, парафія свв. Косьми і Дам’яна м. Ходорів, яка старається впроваджувати у своїй діяльності сучасні методи виховання та навчання молоді з благословення о. декана Миколи Прунака організовує курси вивчення англійської мови на базі катехитичної школи ім.. Блаженної новомучениці Тарсикії Мацьків при парафії свв. Косьми і Дам’яна м. Ходорів.

Цільова аудиторія діти віком від 5 до 10 років. Курс навчання триватиме необмежений період часу та бажання дітей вивчати англійську мову. За сприянням священиків парафії та з допомогою аніматорів діти будуть мати можливість вивчати одну з найважливіших та найпоширеніших іноземних мов на своїй парафії. Оскільки парафія свв. Косьми і Дам’яна м. Ходорів старається дбати про всебічний розвиток молоді, як майбутнього української держави та церкви, докладає усіх зусиль для розвитку парафіяльної молоді.

Курси будуть проводитися кожної суботи у години попередньо погоджені з батьками.

Оплата за навчання становить – Ваша добровільна пожертва в кінці місяця. Фіксованої ціни НЕ МАЄ. Кошти виручені за проведене навчання будуть передані викладачам, які будуть працювати з дітьми на добровільній основі. Вивчення англійської мови для дітей ВПО – БЕЗКОШТОВНО.

Запрошуємо усіх бажаючих на вивчення англійської мови!

Спільна молитва, вивчення іноземної мови та цікаво і з користю проведений час – запорука успішного розвитку Вашої дитини!

Реєстрація на курси буде відбуватися за попереднім дзвінком за номером телефону 0980596599 (Христина).

З молитвою та повагою парафія Косьми і Дам’яна м. Ходорів