У день народження згадуємо загиблого ходорівчанина Івана Сперелупа

Дата: 15.08.2022 08:16

Іван Сперелуп народився 14 серпня 1996 року в місті Слов’яносербськ Луганської області.

Його батько — шахтар з Луганщини, мати — з Галичини, 2010 року родина переїхала до Ходорова.

13 жовтня 2016 року хлопець був призваний на військову службу, через місяць підписав контракт. Був старшим солдатом, старшим механіком-водієм 1-го механізованого відділення 3-го механізованого взводу 9-ї механізованої роти 3-го механізованого батальйону 24 омбр. Воював у районі Золотого й Попасної, Новгородського.

Іван Сперелуп загинув внаслідок підриву мінного пристрою в районі села Новоселівка під Горлівкою 6 травня 2018 року.

Залишились мати та три сестри.

Вічна Слава Героям !