Подяка Марті Макух на святкування Міжнародного дня молоді 12 серпня

Дата: 12.08.2022 22:24

Вперше українці святкують Міжнародний день молоді 12 серпня.
Молодь завжди була рушійною силою народу за будь-яких часів та обставин. Теперішня молодь не є винятком. Сучасна молодь - активна, цілеспрямована, амбітна, готова до розвитку і різких змін.
Сьогодні мала за честь зустрітися з молодіжними лідерами Львівщини та отримати подяку з рук голови Львівської обласної військової адміністрації п. Максима Козицького.
Великою приємністю є те, що лише декілька Молодіжних рад Львівщини, в тому числі і нашу, виділили, як ту, яка від початку повномасштабного вторгнення не була осторонь подій, а активно займалася волонтерством.
Хочу щиро подякувати всім членам МОЛОДІЖНА РАДА при Ходорівській міській раді , адже - це заслуга кожного з команди!
Окремо хочу висловити слова вдячності своєму заступнику Stanislav Dukhnii  за підтримку, запал, ентузіазм, завдяки якому ми реалізували наймасштабніший проєкт цього воєнного періоду - Курси з надання домедичної допомоги!
Разом - ми велика сила! Отож, бажаю усім не втрачати цієї сили та віри у нашу перемогу!
Слава Україні! Разом до перемоги!