118 тисяч зібрано на благодійному концерті в м.Ходорові для потреб ЗСУ

Дата: 09.08.2022 17:37

7 серпня на стадіоні «Будівельник» пройшов доброчинний концерт, у якому взяли участь як ходорівські колективи, так і запрошені зірки. Усі гроші, які вдалось зібрати під час концерту, були передані для придбання автомобілів для наших захисників. Першу частину концерту склали виступи творчих колективів Палацу культури міста Ходорова, які із  приходом війни змінили тематику своїх виступів, зосередившись здебільшого на благодійних концертах. Розпочався концерт з виступу старшої і молодшої груп народного аматорського дівочого вокального ансамблю «Ромашка» (кер.У.Левицька).

Танцювальні номери представили народний аматорський ансамбль танцю «Наддністрянка» (кер.Ю.Коцовська та Л.Семчій) та дві групи хіп-хоп «Art Rise» (кер.Ю.Колісніченко).

Разом із добре відомими солістами Палацу культури І.Кутною та В.Івановською, сольні пісні виконали Н.Костур та Х.Клак.

Завершив першу частину виступ народного ансамблю троїстих музик «Візерунки», після чого на сцені почали один за одним з’являтись відомі зірки Андріана, SOWA, GREMO, A.R.T.E.A.N.A, KHAYAT, VLADA K та найочікуваніший співак MELOVIN. Його фінальний виступ не залишив нікого байдужим.

Ведучими концерту були Іван-Станіслав Духній та Марта Макух.

Секретар Ходорівської міської ради М.Гавінська подякувала творчим колективам за чудову благодійну ініціативу, а всім учасникам заходу за небайдужість і підтримку Збройних сил України.

Упродовж концерту вдалося зібрати понад 118 тисяч гривень, які передали на потреби ЗСУ.