Ходорівська міська територіальна громада

Координаційна зустріч з питань створення консультативно-координайних центрів для ВПО

Дата: 08.08.2022 15:57

4-6 серпня психолог Центру надання соціальних послуг Ходорівської міської ради Ольга Жирова взяла участь у Координаційній зустрічі та навчаннях для фахівців громад

Під час координаційної зустрічі обговорювалось питання створення консультативно-координайних центрів для ВПО та усіх людей, які потребують допомоги при кожній районній адміністрації. Такі центри допоможуть легко і в одному місці отримати необхідні послуги та консультації.

У результаті навчань, які проходили на базі Українського Католицького Університету, психолог отримала нові навички для надання психосоціальної підтримки у кризових ситуаціях.