День Української Державності у ЗДО "Ромашка".

Дата: 02.08.2022 14:39

В ЗДО «Ромашка» м. Ходорова відбулася спортивно-музична розвага до Дня Української Державності для дітей старшого дошкільного віку (вихователь Зоряна Назар, музичний керівник Уляна Левицька).

Метою заходу було створити у дітей радісний настрій, викликати позитивні емоції, вдосконалити їхні рухові вміння, задовільнити інтерес у змагальних іграх, виховувати любов до рідної землі, до своєї родини, до мови, до культури, до свого народу, до України.

Вихованці продемонстрували свої фізичні якості, рухову підготовку та фізичний розвиток в різних змаганнях (ходьба, біг, стрибки, метання, кочення), а також добрі знання про свою країну та її символи.

Дошкільне дитинство є надзвичайно важливим періодом у становленні особистості. Зокрема, цей час є найсприятливішим для формування першооснов національної самосвідомості (етнізація), які включають усвідомлення своєї приналежності до нації. Тому найголовнішим завданням суспільства завжди було, є і буде виховання поколінь патріоті.