ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА НАРАДА СТАРОСТ ТА КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

Дата: 29.07.2022 11:48

27 липня відбулася нарада  керівників закладів освіти та старост старостинських округів Ходорівської громади.

Участь в нараді взяли   міський голова Олег Коцовський, секретар ради Марія Гавінська, керівник відділу освіти, молоді та спорту  Наталія Калинець. Під час наради обговорили питання актуальні питання підготовки закладів освіти до початку нового 2022/23 навчального року, створення безпечних умов перебування дітей, учнів і працівників в умовах воєнного стану.

У контексті підготовки закладів освіти до навчального року учасники наради обговорили питання залучення внутрішньо переміщених осіб до навчального процесу у школах громади. Міський голова наголосив на актуальності пошуку житла для них, оскільки це дасть можливість наповнити школи учнями у сільській місцевості.

Значна увага була приділена  питанням підготовки до опалювального сезону.

Кожен повинен докласти максимум зусиль, щоб розпочати новий навчальний рік у звичному форматі, а найголовніше – створити безпечні умови.