A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ходорівська міська територіальна громада
Львівської області

Чи можливо виїхати за кордон за закордонним паспортом, що недійсний?

Дата: 29.07.2022 09:01
Кількість переглядів: 340

Чи можливо виїхати за кордон за закордонним паспортом, що недійсний, але було продовжено термін дії ще на 5 років (в ДМС чи посольстві/консульстві України за кордоном)

Недійсний паспорт громадянина України для виїзду за кордон не дає право громадянам України виїжджати за кордон.

Пропуск може здійснюватись на підставі паспорта громадянина України для виїзду за кордон, строк дії якого продовжено.

Виїзд з України громадян України здійснюється відповідно до статті 2 Закону України «Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України» за такими документами:

• паспортом громадянина України для виїзду за кордон

• дипломатичним паспортом

• службовим паспортом

• посвідченням особи моряка

• а також за іншими документами, передбаченими міжнародними договорами України.

Згідно з підпунктом 1 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2022 № 170 «Деякі питання внесення інформації до паспорта громадянина України для виїзду за кордон» на період дії воєнного стану та протягом року з дня його припинення або скасування перетин державного кордону може здійснюватися громадянами України в пунктах пропуску через державний кордон та пунктах контролю на підставі паспорта громадянина України для виїзду за кордон, строк дії якого продовжено.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи впливатиме децентралізація влади на покращення соціально-економічного розвитку міста?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь