Дата: 28.07.2022 13:12

Фото без опису28 липня біля Ходорівської міської ради  відбулися урочистості з нагоди Дня Української Державності. У заході взяли участь керівництво і працівники Ходорівської міської  ради, військовослужбовці, представники сфери культури, освіти, установ, організацій громади, мешканці міста.

Лейтенант Роман Бей під звуки Державного Гімну підняв на флагшток синьо-жовтий стяг

З привітальним  словом до присутніх звернувся міський голова Олег Коцовський, який у своєму виступі наголосив, що в даний час ми повинні працювати на перемогу, утверджувати  тисячолітні традиції українського державотворення і вірити, що Україна переможе!

І на завершення заходу прозвучала патріотична пісня «Три браття з Прикарпаття» у виконанні Андрія Глушка та Назара Костура.

Фото без описуМи, українці, – великий народ з багатою історією, культурою, милозвучною мовою, ми – самобутні, волелюбні і незламні.

Росія, яка прийшла з війною в Україну, бачить нашу силу, міць і єдність, розуміє, що наш народ не здолати. Наша незалежність, наша державність, наша свобода – це те, чого ми ніколи не віддамо ворогу.