"Львівгаз" повідомляє про проведення ремонтно - профілактичних робіт на території Вибранівського старостинського округу.

Дата: 22.07.2022 12:13

Жидачівська дільниця  Стрийського відділення АТ ”Львівгаз”  інформує,  що згідно затвердженого плану-графіку ремонтно-профілактичних робіт на ГРС Кологори, Бібрським ЛВУМГ ТОВ ”Оператор ГТС України” буде припинено подачу газу  з 8:00год. 27.07.2022року до 17:00год. 28.07.2022року споживачам населених пунктів:  с.Бринці-Загірні, с.Бринці-Церковні, с.Вибранівка.

Всім квартиронаймачам та власникам житлових будинків (квартир), власникам комунально-побутових об”єктів перекрити контрольні і робочі крани до газових приладів. При пуску газу просим дотримуватись  Правил безпеки систем  газопостачання та бути присутніми в помешканнях.