Концерт та майстер-клас з приготування борщу: як для дітей-ВПО організовують дозвілля на Львівщині

Дата: 21.07.2022 17:01

Для підтримки внутрішньо переміщених діток, які зараз проживають на теренах Львівщини, та подарувати їм щасливі емоції в області продовжують організовувати різного роду атракції .

Десятеро дітей з Львівського обласного дитячого притулку завітали у гості до закладу відомого шеф-кухаря Євгена Клопотенка. Діти приїхали на Львівщину з Луганської та Харківської областей. Разом з кухарями дітки навчались варити справжній український борщ, а також пекти запашні пампушки. Наостанок діток пригощали солодощами та смачними напоями.

Разом з тим, для понад 50 дітей притулку організували музичне свято за участі таких артистів, як: Nikita Lomakin, Marko Kvitka, Biehu. Музиканти самі висловили готовність заспівати для дітей та подарувати їм миті щастя.