Наша перемога можлива спільними зусиллями, завдяки гурту "Візерунки", зібрано близько 20000 гривень.

Дата: 21.07.2022 16:16

Сьогодні, 22 липня 2022 року гурт «Візерунки» як завжди на висоті. Люди , з великої букви, жертвуючи своїм часом, талантом, а саме головне, з патріотичних міркувань ( збору коштів для підтримки захисників нашої Вітчизни)здійснили чергову благодійну акцію.

За традицією, починаючи з 15 ст. н.е.  у м. Ходорові кожного четверга працює ринок, тобто це місце скупчення жителів не тільки нашої громади, але й жителів сусідніх громад. Цей день «четвер» став , традиційно і місцем зустрічі друзів, знайомих, ділових людей, господарів, тощо. Гурт «Візерунки» своїм виконанням  мелодійних Українських народних та патріотичних пісень спонукає людей в черговий раз замислитись над тим як допомогти нашим синам, братам, чоловікам, онука на фронті. Оскільки кожна копійка із зібраних коштів спрямована на допомогу нашим ВОЇНАМ. Кожен з нас вносить свій посильний внесок для ПЕРЕМОГИ над кацапією, хто діями, а хто матеріально. Сьогодні талановиті люди гурту «Візерунки»  зібрали понад 19000 гривень . По суті це незначна сума, але крапля за краплею і за допомогою попутнього вітру, ці краплини створюють непереборну силу , а в нашому випадку , наблизить перемогу над смердючими мошкантами – кацапами.

Не будемо байдужими, робімо внесок у перемогу. Ми обов’язково переможемо, але від нас і від нашого внеску залежить скільком захисникам ми зможемо зберегти життя і повернути дітям живого і неушкодженого батька.

Слава УКРАЇНІ !