400 тисяч гривень з міського бюджету виділено для Сумщини

Дата: 15.07.2022 10:46

Ходорівська  міська рада виділила субвенцію 400 тисяч гривень для Сумського району Сумської області для придбання будівельних матеріалів для ремонту будівель, які зазнали руйнувань  від російської агресії.

Крім цього, на засіданні виконкому прийнято рішення про укладення угоди про співпрацю між Ходорівською міською радою  та    Білопільською міською  радою Сумського району Сумської області  в економічній, гуманітарній та інших сферах, розвитку зв'язків між громадами шляхом надання фінансової, благодійної/гуманітарної допомоги та реалізації спільних проектів.

Нагадаємо, що раніше за ініціативи народного депутата України Андрія Кота у Стрию відбулася спільна конференція делегації Сумщини (у складі голів територіальних громад) з головами територіальних громад Стрийського району.

Голови Охтирки, Тростянця та Краснопільська приєдналися онлайн. Вони розповіли про найбільші проблеми, які зараз переживають місцеві жителі. Зокрема, це потреба у будівельних матеріалах та реабілітація дітей, які постраждали внаслідок бойових дій.

Мета зустрічі – стати громадами-побратимами, щоб допомагати та підтримувати регіони, які постраждали від війни.

Сумчани назвали цю зустріч історичною, яка розвінчує ще один російський міф, що між сходом і заходом України прірва.

В продовження цієї зустрічі міський голова  Олег Коцовський в складі делегації голів громад Стрийського району відвідали Сумщину та доставили гуманітарну допомогу для населення.