Жіноцтво Українське! Вас жде нова доба! Ми віримо в майбутнє без кривд, нужди, і раба! Союзу Українок-30!

Дата: 11.07.2022 10:12

10 липня у Палаці культури м.Ходорова відбулася урочистість з нагоди 30-річчя відновлення діяльності Союзу Українок Ходорівщини. Захід розпочався із молитви та благословення отця –декана Миколи Прунака. Спільно із усіма присутніми було виконано Гімн України та Гімн Союзу Українок. Приємним візитом союзянок привітали Голова Львівського обласного відділу СУ Лідія Бойчишин та членкині Львівської управи СУ. З вітальним словом виступили: секретар Ходорівської міської ради, союзянка Марія Гавінська, керівник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Ходорівської міської ради Андрій Глушко, отець - декан Микола Прунак, наші посестри-союзянки Бортниківського та Піддністрянського осередку СУ, голова товариства 'Просвіта" М. Носик, голова т - ва "Ходорівська інтелігенція" Р. Чорний та союзянки ГО "Союз Українок" м. Ходорова. У заході брали участь: Голова СУ м. Ходорова Т. Проць, Почесна голова СУ І. Лозинська, від Бортниківського осередку М. Мудра, від Піддністрянського осередку Л. Зубрицька, ансамбль союзянок із с.Бортники, членкиня координаційної ради СУ м. Ходорова Л. Гульцьо, пластуни Ходорівського ЦДЮТ, солісти Палацу культури.