Львівська ОВА продовжила конкурс ваучерної підтримки до 22 липня

Дата: 11.07.2022 09:08

У межах Комплексної Програми підтримки бізнесу у Львівській області на період воєнного стану проводить конкурс ваучерної підтримки для надання бізнесу можливості на безповоротну фінансову допомогу.

Ваучери – це право бізнесу на безповоротну фінансову допомогу:

- не більше 80 тис грн для сертифікації продукції: отримання національних сертифікатів та проведення сертифікації в міжнародних організаціях;

- не більше 50 тис грн на маркетингові ваучери: створення/оновлення вебсайтів та їх просування; розроблення бренду продукції, логотипу, дизайну упаковки; поширення продукції в онлайн-магазинах; участь у маркетингових заходах; проведення промоційної та маркетингової компанії.

Документи для участі у конкурсі необхідно подавати у Департамент економічної політики Львівської ОДА за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18 (контактний тел.: