Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї

Дата: 11.07.2022 08:40

Під таким гаслом пройшла екскурсія для мешканців Ходорівської громади у музеї Слави Стецько в селі Юшківці. Сьогодні, як ніколи раніше, молодим людям потрібно вчити та аналізувати історію визвольної боротьби українського народу, тому директор музею Володимир Лагоцький розповів цікаві факти з життя видатної українки - однієї з провідних діячок ОУН та Антибільшовицького блоку народів, яка стала відома світові під іменем Слави Стецько.

Також усі мали змогу побачити криївку, у якій є макет друкарні, що була перевезена сюди із Бібрки, і у різні  час діяла в Юшківцях, Бертишеві та Дев’ятниках

Поїздку до музею,  з нагоди Дня родини, організувала Молодіжна рада при Ходорівській міській раді.

Щиро вдячні усім, хто виявив бажання поїхати в Юшківці та дізнатись щось нове, а також Ходорівській міській раді та Відділу освіти, молоді та спорту за наданий транспорт.