У закладах освіти нашої громади завершився навчальний рік

Дата: 08.07.2022 10:59

2021/2022 навчальний рік  був непростим для усіх  учасників освітнього процесу. Пандемія та війна внесли корективи у звичний режим роботи. Але, незважаючи на це, педагоги гідно виконують свої професійні обов’язки. Щиро дякую освітянам нашої громади за сумлінну працю,  знання,  досвід,  щоденне поєднання навчального процесу із волонтерством,  за допомогу тим,  хто через війну був змушений покинути свою домівку.

Навчаючись  в онлайн-умовах, здобувачі освіти впевнено оволодівали новими знаннями та , як результат, мають численні досягнення. Школярі Ходорівщини були першими у інтелектуальних та спортивних змаганнях, займали призові місця у творчих конкурсах всіх рівнів. Разом зі своїми викладачами та наставниками вони брали освітні висоти. Пишаюся нашими дітьми!

Випускники 9 і 11 класів закладів освіти Ходорівщини отримали документи про освіту. Видача та облік документів про освіту, в тому числі з відзнакою, здійснюється згідно з наказом МОН України від 10.12.2003 № 811. Загалом, цьогоріч у Ходорівській громаді видали 393 свідоцтв, з них:

-  241 школяру вручено свідоцтва про здобуття базової середньої освіти;

- 152 учням вручено свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти.

У цьому навчальному році випускається:

- 4 учні із золотою медаллю,

- 4 - срібною ,

- 24 – із свідоцтвом про відзнаку, в тому числі 1 з числа ВПО.

Вітаю усіх випускників! Бажаю успіхів та досягнення поставленої мети!

Ще один рік завершено і ми усі віримо, що наступний розпочнеться у мирі. Задля цього наші Захисники та Захисниці віддають своє життя – за майбутнє дітей у незалежній та вільній Україні!  Віримо у наші Збройні Сили і нашу Перемогу!

Керівник відділу освіти, молоді та спорту  Наталія Калинець.