Мобілізація триває

Дата: 08.07.2022 10:54

Фото без описуВійна ….

В Україні продовжується загальна мобілізація, яка буде продовжуватися до закінчення війни. Закінчення якої ніхто не знає!

І тому все більше чоловіків одержують повістки не тільки вдома, але й у інших громадських місцях, навіть і на відпочинку.

Отримання повістки та прибуття у РТЦК та СП ще не означає участь у воєнних діях!

На період дії воєнного стану військовослужбовці одержують зарплату в розмірі 13 000 грн, та мають право на виплату додаткової щомісячної винагороди в розмірі 30 000 грн або 120 000 грн на місяць, якщо перебувають в зоні безпосереднього ведення бойових дій. А також  можуть отримати винагороду за безпосередню участь у воєнних конфліктах та за знищення техніки ворога.

Після демобілізації мобілізовані отримують ОГД  в розмірі 4% місячного грошового забезпечення за кожний повний календарний місяць служби, але не менше як 25% місячного грошового забезпечення.

Весь український народ прагне і молиться, захищає і працює для того, щоб давати гідний відсіч ворогові, щоб по скоріше закінчилася ця війна!

З Божою допомогою та небайдужими людьми, ми обов’язково ПЕРЕМОЖЕМО!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!