ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ ГРОМАДИ   ЗА СІЧЕНЬ-ЧЕРВЕНЬ  2022 РОКУ

Дата: 08.07.2022 09:03

До загального фонду бюджету Ходорівської міської ради протягом січня  червня 2022 року мобілізовано доходів в сумі  104403,1 тис.грн. (з урахуванням міжбюджетних трансфертів), або 100,80% . Із вказаної  суми  податкові та неподаткові платежі надійшли в сумі 44209,9  тис.грн., або 101,95% до планових показників – 43365,2 тис.грн.,  зокрема :

податок на доходи фізичних осіб -  24912,3 тис.грн.  (104,67 % до  планових  надходжень);

плата  за  землю – 7315,5 тис.грн.  (94,79 % до  планових  надходжень);

податок на нерухоме  майно  -  385,4 тис.грн.  (95,58 % до  планових  надходжень);

єдиний  податок – 10308,2 тис.грн.  (100,72 % до  планових  надходжень);

інші надходження  -  1288,5 тис.грн.  (106,43 % до  планових  надходжень).

Темп росту таких надходжень до відповідного періоду минулого року склав 110,6 %.

Надходження у вигляді офіційних трансфертів становлять 60193,1 тис.грн., з яких:

освітня субвенція – 42541,9 тис.грн.;

базова дотація – 14557,8 тис.грн.;

? дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету – 816,6 тис.грн.;

дотація з місцевого бюджету на проведення розрахунків протягом опалювального періоду за комунальні послуги та енергоносії, які споживаються установами, організаціями, підприємствами, що утримуються за рахунок відповідних місцевих бюджетів – 2045,0 тис.грн.;

субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції – 205,0 тис.грн.;

субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 15,4 тис.грн.;

інші субвенції з місцевого бюджету – 11,4 тис.грн.

До спеціального фонду бюджету міської ради  надійшло 545,1 тис.грн. платежів і зборів (49,86% планових надходжень), в тому числі: за рахунок власних надходжень бюджетних установ – 516,6 тис.грн.; за рахунок коштів екологічного податку – 23,7 тис.грн.;  надходження коштів на відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва  - 2,3 тис.грн.;  грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності  -  2,5  тис.грн.

Протягом  січня - червня  2022 року проведено видатків за рахунок коштів загального фонду (з врахуванням міжбюджетних трансфертів) на загальну суму 90905,2 тис.грн., що становить 83,4%  до запланованих видатків.

В основній своїй частині  видатки спрямовувалися на оплату праці працівників освіти, культури, соціального захисту, органу місцевого самоврядування, на оплату енергоносіїв та комунальних послуг бюджетних установ, витрати  на  територіальну  оборону, благоустрою  населених  пунктів, проведення поточних ремонтів, виплату матеріальних допомог малозабезпеченим громадянам і інші видатки на реалізацію місцевих цільових Програм.

За спеціальним фондом бюджету протягом вказаного періоду, враховуючи  військовий  стан,  проведено видатків  на  загальну суму 1578,2 тис.грн., що становить 12,09% до затверджених планових показників. Кошти спрямовано в основному на проведення видатків капітального характеру (капітальні ремонти приміщень установ культури  та охорони  здоровя).