Святкуйте Івана Купала безпечно!

Дата: 06.07.2022 10:06

В ніч з 6 на 7 липня в Україні за давньою традицією відзначається свято Івана Купала.

У цей час питання безпечного поводження на воді набуває особливої гостроти. Адже святкування відбуваються переважно біля води: люди купаються, дівчата пускають на воду плетені власноруч вінки, щоб дізнатися про свого судженого тощо. Тож, аби свято не було затьмарене неприємними пригодами, рятувальники Львівщини закликають дотримуватись простих правил безпеки:

передусім для купання слід обирати спеціально обладнані місця;

купатися лише у світлу пору доби;

уникати води зі швидкою течією та не плавати наодинці, особливо, якщо не впевнені у своїх силах;

ні в якому разі не заходити у воду напідпитку;

утримуйтесь від запливів на далеку відстань, що може призвести до переохолодження — головної причини трагічних випадків.

Окрім того, в ніч на Івана Купала розпалюється велике багаття, через яке молодь стрибає поодинці чи в парах.

Проте за вітряної погоди залишене без нагляду багаття за лічені хвилини може перерости у неконтрольовану пожежу.

Саме тому пам’ятайте — погано погашене вогнище приховує в собі небезпеку!

Будьте уважними та обережними у поводженні з вогнем! Дотримуйтесь елементарних правил пожежної безпеки!