Дата: 05.07.2022 15:28

ХОДОРІВСЬКОГО  МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від  “05” липня  2022 року №  3/119

Про скликання  позачергового засідання виконавчого комітету Ходорівської міської ради

На підставі ст. 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

розпоряджаюсь:

Скликати 7 (позачергове) засідання виконавчого комітету Ходорівської міської ради 07 липня   2022 року  о 10.00 годині  за адресою: м.Ходорів, вул.М.Грушевського,29.

Олег КОЦОВСЬКИЙ

вик.  Абрамів Л.С.

т.53-731

Порядок денний засідання

виконавчого комітету Ходорівської міської ради

від 07.07.2022 року

1. Про внесення змін до бюджету Ходорівської міської ради на 2022 рік

((доповідає Герман С.В.)

2. Про затвердження розпорядження міського голови.

(доповідає Герман С.В.)

3. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Ходорівської міської ради на 2022 рік.

(доповідає Герман С.В.)

4. Про створення місцевого місцевого резерву матеріально – технічних ресурсів для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2022-2025 роки.

(доповідає Глушко І.Я.)

5. Про передачу матеріальних цінностей військовій частині 3002 Національної Гвардії  України.

(доповідає Герман С.В.)

6. Про передачу субвенції з бюджету Ходорівської міської  ради до районного бюджету Сумського району Сумської області.

(    доповідає Герман С.В.)

7. Про затвердження змін до Програми соціального захисту окремих категорій населення Ходорівської територіальної громади та підтримки закладів з питань соціального захисту  на 2021-2023рр.

(доповідає Герман С.В.)

8.     Про погодження закупівлі лавок для облаштування укриттів в закладах освіти Ходорівської МТГ на 2022 рік

(доповідає Герман С.В.)

9.Про виділення субвенції на комплексну програму сприяння матеріально-технічному забезпеченню Головного управління ДСзНС Стрийське управління.

(доповідає Герман С.В.)

10.Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Ходорівської міської ради  №01 від 27.01.2022 року.

(доповідає  Гавінська М.Д.)

11.Про зарахування на квартирний облік.

(доповідає Батирняк А.П.)

12.Про затвердження акта обстежень зелених насаджень.

(доповідає Батирняк А.П.)

13.Про надання дозволу на виділення земельних ділянок під облаштування площадок для контейнерів роздільного збору сміття.

( доповідає Батирняк А.П.)

14.Про надання дозволу на реєстрацію  в приборство села Городище.

( доповідає Батирняк А.П.)

15.Про дозвіл на списання комунального боргу жителям будинку №50 на вулиці ім..І.Франка в місті Ходорові.

(доповідає Костур Я.М.)

16. Про взяття на облік сім’ї, яка  перебуває у складних життєвих обставинах та надання соціальної послуги соціального супроводу

(доповідає Клапко Х.С.)

17.Про доцільність виплати допомоги на дитину під опікою за минулий період;

(доповідає Ольшанська Л.І.)

18.Про затвердження висновку щодо недоцільності позбавлення батьківських прав (Лозяк Ю.)   (доповідає Ольшанська Л.І.)

19.Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав (Заставна С.І.)    (доповідає Ольшанська Л.І.)

20.Про збереження житла за дитиною, позбавленою батьківського піклування  (Фостик Д.-Р.С.) (доповідає Ольшанська Л.І.)

21.Про призначення опікуна над майном дітей-сиріт (Гамеляк)

(доповідає Ольшанська Л.І.)

22.Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав (Панат І.С.)            (доповідає Ольшанська Л.І.)

23.Про затвердження подання про призначення піклувальника над неповнолітньою (Панат Н.І.) (доповідає Ольшанська Л.І.)

24.Про надання матеріальної допомоги мешканцям Ходорівської ТГ.

( доповідає Абрамів Л.С.)

25.Різне