Якщо ви виявили помилки у документі про базову або повну загальну середню освіту

Дата: 04.07.2022 10:37

Міністерство освіти і науки України отримує звернення вступників, які виявили помилки у свідоцтві та через це не можуть зареєструвати особистий електронний кабінет. Міністерство освіти підготувало інструкції як діяти в даній ситуації.

?Що робити, якщо ви не можете зареєстрували електронний кабінет

Перевірте правильність даних, записаних у документі про освіту та сертифікаті НМТ (ЗНО). Якщо немає розбіжностей, то дійте відповідно до Інструкцій ЕК.

?Якщо Ви знайшли помилку

в даті народження

надішліть на e-mail vstup@inforesurs.gov.ua лист з темою "Помилка при

реєстрації П3.3.1"

Знайшли помилку в ПІБ

надішліть на e-mail vstup@inforesurs.gov.ua лист з темою "Помилка при реєстрації П3.3.2"

?Додайте до листа:

сканкопії (фото) свідоцтва/атестата про ПЗСО (з ПІБ,серією, номером, датою видачі)

скрін даних НМТ (ЗНО) (з ПІБ, номером, піном, роком видачі), паспорта (з ПІБ, серією, номером, датою видачі, терміном дії (для ID-паспорта))

скріншоти з помилкою.

?МОН дозволяє ДП «Інфоресурс» здійснювати в ЄДЕБО дії, необхідні для надання вступникам можливості реєстрації електронних кабінетів без заміни документа про повну загальну середню освіту.

?До уваги керівників закладів освіти

Заміну документів про повну загальну середню освіту, які містять помилки, необхідно здійснити не пізніше