За ініціативи Молодіжної ради в Ходорові відбулись змагання у формі інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?»

Дата: 29.06.2022 10:33

Змагались між собою сім команд із шести учасників, які представляли міські організації, підприємства, установи та політичні об'єднання – «Січ-1» - капітан Ростислав Гапонюк, «Січ-2» - капітан Юрій Юревич, «Союз Українок» - капітан Богдана Майданська, «Червона калина» - капітан Роман Неїжмак, «Совенята» - капітан Леся Гавор, «ЦНАП» - капітан Тарас Волошин, «Дунапак – Україна» - капітан Олег Громоляк.

Гра складалась із трьох турів по 12 запитань у кожному, де на відповідь давалась одна хвилина.

В результаті напруженного, однак, ввічливого суперництва, впевнену перемогу здобула команда «Дунапак – Україна», до складу якої входили Ірина Гриценя, Василина Шніцер, Оксана Комар, Максим Гемський, Валентин Кіжеватов.

Фото без описуДруге і третє місця посіли команди «Січ-2» та «Січ-1».

У вітальному слові секретар міської ради Марія Гавінська привітала учасників та гостей з Днем Конституції, подякувала молодіжній раді за чудову та креативну ідею,  назвала такий вид часопроведення розумним суперництвом, а також  кроком до єднання всіх.

Ноткою позитивних емоцій всю гру супроводжувала  капітан команди «Союзу українок» Богдана Майданська, яка заслужено отримала відзнаку глядацьких симпатій. «Дякую учасникам, які не побоялись взяти участь у грі за чудове товариство, бо навіть якщо ми чогось не знаємо – це не сором. Ми тішимось, що почули і дізнались щось цікаве для себе, бо не важливо, що про нас подумають чи скажуть люди, головне, що про нас скаже Бог», - зазначила п.Богдана.

Організацію гри взяли на себе Оля Карачевська та Марта Макух. Неперевершеним ведучим заходу був Іван-Станіслав Духній. Чудову "музичну паузу" подарувала Ілона Кутна.

Міська рада дякує за співпрацю та організацію заходу Молодіжній раді, а також відділу освіти, молоді та спорту та дирекції школи  №1.Сподіваємося, що інтелектуальні змагання стануть у нашій громаді традиційними.