Конкурс талантів "Крок до зірок"

Дата: 29.06.2022 10:31

24 червня у Ходорівському ЦДЮТ відбувся конкурс талантів "Крок до зірок ", мета якого - підтримка локальних талантів гуртківців та стимулювання розвитку дітей.

Учасники конкурсу брали участь у декількох номінаціях : хореографія, гра на музичних інструментах, гімнастика, декламування віршів та інше. Діти виступали не більше п'яти хвилин, а оцінювало їх журі у складі: М.Влах, М.Грай та С.Ленишин.

Журі було складно визначити переможців, адже кожен учасник унікальний та особливий. Згідно рішення журі l місце посів дует "Едельвейс" у складі М.Паздерської та Л.Слободи. ll місце - О.Горачик , а lll - У.Стасів. Усіх переможців конкурсу нагороджено подарунками.

Усі учасники конкурсу яскраві, творчі та ініціативні. Бажаємо їм і дальше розвивати свої таланти і нехай кожного року наш центр творчості поповнюється новими талановитими зірочками!