Маленьке диво своїми руками. В міській бібліотеці відбувся майстер-клас  Марії Заблоцької з виготовлення ляльки-мотанки.

Дата: 29.06.2022 10:27

Народна майстриня Марія Заблоцька  свій майстер-клас розпочала почався з теорії: цікавого оповідання  про історію походження ляльки-мотанки та про спосіб створення цих ляльок:скручування, скочування, змотування, зв'язування, звивання. Цікавим є те, що  при виготовленні не використовується голка.

Майстер-клас став прекрасним естетичним доповненням до святкування Дня Конституції та подарував величезну радість усім присутнім,  адже всі пішли додому з подарунками, які виготовили своїми руками.

Фото без описуФото без опису

Приємно вражені від позитивних емоцій і творчого захоплення наші гості – жінки – переселенки, які брали участь в заході.  Нехай зроблені з любов’ю ваші ляльки  радують своєю простою естетикою, надихають на нові творчі роботи, пробуджують зацікавлення і прагнення до нашого, рідного, народного мистецтва.Фото без описуФото без опису