В рамках відзначення Дня фермера відбувся круглий стіл «Адаптація аграрного бізнесу в умовах воєнного стану».

Дата: 21.06.2022 15:43

Фото без описуНауковці та представники бізнесу та влади зібралися у Львівському фаховому коледжі Львівського національного університету природокористування.

З нагоди професійного свята, фермерів привітали  заступник голови Львівської ОВА Юрій Бучко, директор департаменту агропромислового розвитку Тетяна Гетьман.

Теми доповідей учасників стосувалися функціонування аграрного сектору Львівщини в умовах воєнного стану. Йшлося зокрема про працевлаштування вимушено переселених осіб в аграрному секторі, можливості участі фермерів у міжнародних проєктах, зміни податкового законодавства в аграрному секторі на період воєнного стану.

«Бажаю вам гарних урожаїв, сприятливої погоди, перемоги й щоб скоро ми допомагали нашим українським фермерам збирати врожаї на Луганщині, Херсонщині та на інших тимчасово окупованих ворогом територіях», - звернувся до фермерів голова постійної комісії з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва та інвестицій Львівської обласної ради Юрій Раделицький. Він наголосив, що українські аграрії у час війни з честю тримають продовольчий фронт нашої держави.

За вагомий внесок у розвиток сільського господарства області, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня фермера грамотами Львівської обласної ради відзначено ряд фермерських господарств, серед яких фермерське господарства Ревера Володимира Григоровича (с.Отиневичі). Вітаємо та бажаємо  щедрих врожаїв під мирним небом!