Команда Ходорівської ДЮСШ – переможець у турнірі пам’яті тренера-викладача Василя Більського

Дата: 21.06.2022 14:11

Вже другий рік поспіль Миколаївська ДЮСШ організовує турнір з футболу серед учнів ДЮСШ пам’яті тренера-викладача Василя Більського.

Турнір відбувся 19.06.2022р в селі Рудники, звідки родом покійний тренер. У ньому взяли участь 9 команд ДЮСШ: Стебника, Калуша, Новояворівська, Миколаєва, Ходорова, Жидачева, Нового Роздолу, Дрогобича, Рудник. Згідно жеребкування команди були розділені на 3 групи по 3 команди. Команда Ходорівської ДЮСШ успішно пройшла груповий етап перемігши команди Миколаєва 1:0 і Жидачева 4:0 та вийшла у фінал. Крім Ходорівчан у фінальну частину потрапили команди ДЮСШ Калуша та Рудник. Юні Ходорівчани і тут проявили характер,  та в напруженій боротьбі перемогли команду Рудник 2:1 і команду Калуша 1:0, ставши переможцями цього турніру.

Команда Ходорівської ДЮСШ була нагороджена кубком, медалями, вимпелом і грамотою. Кращим гравцем турніру визнано Бута Володимира, який родом з Лисичанська і на даний час проживає в м.Ходорів.

Учні, які увійшли у команду переможців: Фіневич Олег, Горін Богдан, Гураль Тарас, Баглай Роман, Кузишин Василь (с.Дуліби), Стегніцький Денис, Стичак Денис (с.Отиневичі), Дашкалевич Михайло (с.Загірочко), Максимович Руслан (с.Ліщин),  Півовар Тарас (с.Жирова), Канарський Борис (капітан), Партика Мар’ян, Бут Володимир, Ганич Андрій, Турчин Володимир (м.Ходорів).

Тренер команди Пшик С.З.