П'ятий день роботи табору "Патріот"

Дата: 21.06.2022 12:35

П'ятий день роботи табору "Патріот"
    П'ятий день роботи табору був  дуже насиченим. Вранці діти робили ранкову руханку , грали рухливі ігри на свіжому повітрі, створювали колаж " Наш табір".
     Згодом , відбулася святкова лінійка, присвячена закриттю табірної зміни.  Учасники табору виконали танцювальний флешмоб "Ой у лузі червона калина". А.Боднар заспівав пісню "Слава Україні". Під час лінійки усім дітям було вручено емблеми табору.
    Потім наші  юні актори продемонстрували батькам інсценізації "Ріпка" , "Білосніжка та семеро гномів " на новий лад , "У чужому пір'ї ", які  вони готували упродовж 5 днів із керівником гуртка "Джерельце" Соломією Ленишин. Діти  старанно вивчали ролі , готували костюми та чудово виступили.
    Кульмінацією свята стало проведення благодійного ярмарку .  І чого тут тільки не було : пляцки , піца , кекси , желе , рогалики, канапки, кошички  , цукерки , печиво , пряники. А також картини, підвіски та браслети. Діти торгували ,  намагалися зацікавити своїм товаром покупців , веселилися та чудово провели час. Під час ярмарку було зібрано 3000 грн. Усі кошти , малюнки , листи та оберіг , який виготовила Каміла Белей,  передано на потреби ЗСУ.
     Упродовж 5 днів у табір відвідувало 55 дітей з різних міст та сіл  України: Дніпра , Харкова, Херсона, Запоріжжя, Краматорська, Івано - Франківська,  Ходорова , с.Званівка, с.Вовчатичі, с.Піддністряни, с.Кам'яне, с.Заліски.
     Дякуємо керівнику відділу освіти, молоді та спорту Калинець Н.І. за  сприяння у відкритті табору для дітей  Ходорівської МТГ та різних куточків України, а також за  виділені кошти на придбання канцелярського приладдя.
       Хочемо подякувати керівникам гуртків Ходорівського ЦДЮТ: Влах М.Я., Грай М.В., Романів Г.М., Ленишин С.І., Мотруку В.П., Лук'янчук Н.О.,  Качору Т.М. за  організацію активного дозвілля для учасників табору.
     Бажаємо усім якнайшвидшої перемоги! Все буде Україна!