Ходорівські акордеоністи здобули срібло на двох міжнародних конкурсах!

Дата: 20.06.2022 10:44

Ансамбль акордеоністів Ходорівської дитячої школи мистецтв ім.Б.Ю.Янівського протягом травня взяв участь у двох міжнародних конкурсах "Linksmasis akordeonas" і "Concord of Sound 2022".

У ансамблі, керівником якого є Іван Афтаназів, грають Назар Іванців, Артем Павук, Роман Васильківський, Віталій Ошуст, Максим Чапляк та Богдан Бабій.

XIV Міжнародний фестиваль-конкурс акордеоністів «Linksmasis akordeonas» відбувся 19 – 20 травня у Литві на базі Гімназії мистецтв імені Саулюса Сондецкіса. Серед організаторів події – члени журі конкурсу «Perpetuum mobile» Маріте Маркієвічєне та Дайва Васаускієне.

Серед учасників – представники Литви, Латвії, Естонії та України. До складу журі ввійшли Раймондас Свячкевічіус, Тадас Мотейчіус (Литва), Тетяна Саратова (Латвія), Тіна Вальжа (Естонія), Андрій Душний (Україна).

Конкурс "Concord of Sound 2022" відбувся у співпраці із Confederation Mondialedel' Accordeon (CMA) 12 – 17 травня. У рамках конкурсу відбирають на найпрестижніший конкурс акордеоністів у світі "Trophee Mondiale 2022". У складі журі – президент "Confederation Mondialedel' Accordeon" – Frederic Deshamps ( Франція).

Зараз ходорівські акордеоністи чекають результатів всеукраїнського конкурсу юних музиканців «Франкове підгір'я».