Допоки в серці Бог та Україна. В Ходорові відбулася благодійно-творча зустріч з Галиною Охоцькою.

Дата: 20.06.2022 10:34

Під такою назвою відбулася благодійно-творча зустріч із непересічною особистістю міста Ходорова, із багатогранною людиною, яку Господь наділив надзвичайними талантами, із лікарем-терапевтом поліклінічного відділення Ходорівської міської лікарні, поетесою, мисткинею ГАЛИНОЮ ОХОЦЬКОЮ.

Під час зустрічі всі присутні мали можливість поринути у чарівний світ поезії, кіно та музики. Адже, окрім віршів, авторка сьогодні продемонструвала глядачам два фільми за своїми сценаріями "Бути всім для всіх" (про Блаженну мученицю Тарсикію) та "Найвища проба" (про життя Героя України Романа Точина). Також Галина Ярославівна потішила новим видом своєї поезіїсатира, написаної про наших "сусідів".

Під час вечора, за ініціативою Галини Охоцької, відбувався збір коштів на потреби ЗСУ. Загалом було зібрано 3479 грн. (три тисячі чотириста сімдесят дев'ять гривень 00 коп.) та 10 доларів США.

Фото без описуЧисельно вітали мисткиню друзі та колеги. Від міської управи Галину Ярославівну привітав та вручив подяку міський голова Олег Коцовський та керівник відділу культури Христина Добуш. Наснаги Вам, шановна поетесо, натхнення для написання нових шедеврів, що будуть збагачувати скарбницю надбань прийдешніх поколінь!