Дата: 17.06.2022 11:09

З давніх-давен сільськогосподарська праця була запорукою добробуту кожного українця та визначальною складовою розвитку нашої держави. Плекати землю – це не просто робота на землі, а дбайливе господарювання за давніми традиціями.

Сьогодні в Україні відзначають День фермера. Це свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих сільськогосподарських справ.

Вітаємо всю фермерську спільноту Ходорівщини та всієї нашої держави із професійним святом! Завдяки вашим працьовитим «золотим рукам»,  хліборобській мудрості та  напруженій  самовідданій  праці живе українська нива, розвивається сільське господарство. Сьогодні в такий тяжкий для України час, в період війни, ви своєю працею не лише розвиваєте економіку держави, а й міжнародну економіку, підтримуєте давні традиції і культуру.

Бажаємо Вам щедрих врожаїв, фінансових здобутків, економічного зростання, нехай обходять вас стороною природні стихії, нехай ваш урожай дозріває під мирним небом і теплим сонцем!  Дякуємо вам за відданість обраній справі!