Вітаємо медиків з професійним святом!

Дата: 17.06.2022 11:08

Шановні медики! Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня медичного працівника.

Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя! У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. І вдень і вночі Ви були поруч, аби встигнути допомогти хворому! За останніх декілька років Ваше власне життя неодноразово піддавалося ризику -  у важкий час Ви рятували тисячі чужих життів від пандемії коронавірусу, ризикуючи власним здоров’ям, а зараз, в період війни, Ви стали на цілодобовій сторожі людського життя.

Усім Вам, від працівників первинної чи вторинної медицини, до обслуговуючого персоналу, доводиться зіткнутись із різними труднощами, робота вимагає чимало зусиль, зосередженості, постійної присутності, недоспаних ночей. Таку працю, без заперечень, можна назвати «щоденно - героїчною»!

Дякуємо Вам за відчуття безпеки та віри в завтрашній день. Нехай же Господь за Вашу мужність пошле міцного здоров'я та сил. Щастя Вам і мирного неба! Нехай Ваша праця збагачується новим досвідом та добрими справами, а кожен прожитий день сповнюється гордістю за обрану професію, шаною і повагою вдячних пацієнтів. І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!