Національний заповідник «Давній Галич» завжди радо зустрічає учнів Ходорівської Дитячої Школи Мистецтв

Дата: 16.06.2022 11:04

Національний заповідник «Давній Галич» завжди радо зустрічає гостей . Тут ви отримаєте позитивні емоції та нові знання.

15 червня учні Ходорівської Дитячої Школи Мистецтв відвідали #давнійгалич. Знати історію своєї країни надзвичайно важливо, особливо в умовах сьогодення.

Тішить, що підростаюче покоління з цікавістю та захватом поглинає знання, відвідуючи наш #заповідник. Діти отримали завдання від екскурсовода Анни Жолоб на воскових табличках стилосом видряпати дати, що найбільше запам'яталися з розповідей. Наші діти - це наше майбутнє. Все буде Україна!