Другий день роботи табору "Патріот"!

Дата: 15.06.2022 08:49

Ранок другого дня роботи табору розпочався веселою руханкою. Потім діти грали ігри , вивчали інсценізації казок , розучували флешмоб "Ой у лузі червона калина", який провела керівник гуртка сучасного танцю "Адаптація" Марія Влах.

Учасники табору з цікавістю слухали розповідь керівника гуртка "Ми малюємо світ " Галини Романів про рослину - символ України калину і намагалися відтворити її у своїх малюнках.

Керівник пластового гуртка "Крок за кроком" Мар'яна Грай навчала дітей орієнтуватися на місцевості за допомогою компаса та складати наплічник у похід.

Під час повітряної тривоги учасники табору перебували в укритті.

Завершився день проведенням майстер - класу " Склади намет ", який провів Тарас Качор. Діти навчилися складати намет, збирати дрова, розпалювати вогонь . Сподіваємося, що отримані знання їм знадобляться.