Дата: 06.06.2022 15:39

Ветерани та члени їхніх сімей, які стали ВПО отримуватимуть одноразове грошове відшкодування до 20 000 грн на ведення власної справи.

Український ветеранський фонд, що діє при Мінветеранів, розпочав реалізацію проекту з мікрофінансування ветеранського бізнесу.

Зокрема, якщо ветеран стоїть на захисті України, а бізнес веде дружина/чоловік або батьки/діти, то вони теж можуть подати заявку на відшкодування витрат. Також заявки можуть подавати і члени родин загиблих Воїнів.

Щоб отримати фінансову підтримку, необхідно:

- зібрати пакет документів – паспорт, довідку ВПО, виписку чи витяг з ЄДР про статус ФОП чи самозайнятої особи, підтвердження статусу ветерана війни або статусу члена сім’ї ветерана війни, чеки на купівлю після 24 лютого 2022 року для роботи бізнесу відповідно до КВЕДів;

- надіслати свою заявку з документами через аплікаційну форму на сайті https://veteranfund.com.ua/ в розділі мікрофінансування бізнесу.

Заявки щодо отримання фінансової допомоги приймаються до завершення воєнного стану.

Детальна інформація за посиланням: https://veteranfund.com.ua