Супервізія під час воєнного часу для працівників центру

Дата: 30.05.2022 10:08

Психолог відділення соціального супроводу сімей,  які перебувають у складних життєвих обставинах КУ "ЦНСП "Ходорівської міської ради  провів супервізію для працівників центру  відповідно до «Методичних рекомендацій щодо супервізії працівників, які надають соціальні послуги» затверджених Наказом Міністерства соціальної політики України від 12.06.2020 № 414.

Супервізія - це професійна підтримка працівників, які надають соціальні послуги, спрямована на подолання професійних труднощів, аналіз та усунення недоліків, вдосконалення організації роботи, стимулювання мотивації до роботи, дотримання етичних норм та стандартів надання соціальних послуг, запобігання виникненню професійного вигорання, забезпечення емоційної підтримки.