Для наших поліцейських офіцерів громади телевізор у подарунок

Дата: 28.05.2022 20:58

З нагоди Дня поліцейського офіцера громади за кошти міського бюджету було придбано новий телевізор для моніторингу вулиць міста. Міський голова Олег Коцовський привітав поліцейських офіцерів громади Ярослава Зварича та Володимира Кулецького, а також нового начальника відділення поліції №1 у Жидачеві Володимира Винницького та вручив цінний подарунок.

В рамках виконання Концепції комплексної безпеки Ходорівської міської ради в Ходорові було встановлено камери відеоспостереження. Новий телевізор буде встановлено на поліцейській станції і буде підключений до системи зовнішнього відеоспостереження міста. Телевізор - монітор дасть змогу бачити в реальному часі і переглядати відео в записі за досить тривалий період. Такий подарунок поліпшить стан правопорядку на території громади, створить додаткові умови для забезпечення особистої безпеки громадян і профілактики правопорушень.

З нагоди професійного свята  вітаємо поліцейських офіцерів, які тісно взаємодіють з мешканцями та орієнтуються на їх потреби, щоденно забезпечують правопорядок на території обслуговування, своєчасно реагують на проблеми громади та запобігають вчиненню правопорушень.

Професія поліцейського офіцера громади вважається однією з найвідповідальніших та найскладніших, адже саме від вміння невідкладно приймати правильні рішення залежить спокій усіх мешканців громади.

Завдяки поліцейським офіцерам громади ті, хто потрапив у складну ситуацію, отримують своєчасну професійну допомогу та почуваються захищеними.

Бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя у родинах, поваги та вдячності від людей!

Дякуємо за службу!