Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО

Дата: 27.05.2022 14:12

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО перезапускає на заході України пілотне впровадження ініціативи з розвитку громад, що реалізовується CIVITTA, Berman Group та EasyBusiness.

Ініціатива робить наголос на підтримці взаємодії громад між собою для реалізації проектів, спрямованих на вирішення пов’язаних з війною викликів та сприяння місцевому економічному розвитку. У рамках ініціативи будуть підтримані щонайменше дві групи громад. Відібрані громади отримають допомогу у реалізації проектів за п’ятьма основними напрямками:

Релокація підприємств із регіонів, які суттєво постраждали від військових дій;

Створення та розвиток агропромислових кластерів;

Працевлаштування та підтримка внутрішньо переміщених осіб;

Покращення логістики для сільськогосподарської та харчової продукції;

Покращення планування ресурсів місцевими органами влади.

Заявку для участі в ініціативі можуть подати громади із Закарпатської, Львівської, Волинської, Івано-Франківської, Тернопільської, Рівненської, Чернівецької та Хмельницької областей.

Lдати заявку можна до 5 червня за посиланням: https://bit.ly/3LKLZ4i

Крім того, 31 травня о 14:00 команда проекту проведе онлайн-захід, у рамках якого детальніше розповість про ініціативу, умови участі та переваги для груп громад-учасниць. Участь у заході можлива за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://bit.ly/3NC5Rba