Де одержати медичну допомогу внутрішньо переміщеним особам.

Дата: 25.05.2022 14:50

Перебуваючи на Львівщині, внутрішньо переміщені особи можуть отримати усю необхідну медичну допомогу.

Надання медичної допомоги проводиться закладом охорони здоров’я за місцем реєстрації таких осіб як внутрішньо переміщені.

За інформацією Департамент охорони здоров'я Львівської ОДА під час воєнних дій лікарі первинної медичної допомоги ведуть облік переміщених пацієнтів за спеціально визначеною формою.

Якщо особа потребує вторинної медичної допомоги, то в такому випадку необхідно звернутися до територіального закладу охорони здоров'я та отримати направлення до закладу охорони здоров’я відповідного профілю.

Нагадаємо, що зареєструватися як внутрішньо переміщена особа можна через додаток «Дія» або у ЦНАПах.