КЗ « Ходорівська міська публічна бібліотека» у проєкті "ВільноХаб".

Дата: 25.05.2022 08:57

КЗ « Ходорівська міська публічна бібліотека» уже другий місяць працює в проєкті "ВільноХаб", що втілюється в рамках програми "Мріємо та діємо" @mriemtadiemo, яка впроваджується за фінансової підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Лише 6 бібліотек у Львівській області пройшли відбір і є учасниками даного проєкту.

Проект націлений на підсилення спроможності бібліотекарів у громадах надавати послуги для дітей та молоді ВПО віком 5-35 років, на які різко підвищився попит у зв'язку із війною в Україні. Зокрема це стосується послуг на інформаційні, освітні та психосоціальні теми.

В рамках співпраці з проєктом бібліотека поповнилася численною кількість матеріалів для творчості та розвитку – малюваня, ліплення, майстрування, вишивання, а також настільні ігри для дітей та молоді.

Ціль заходів - адаптація, психосоціальна підтримка, неформальна освіта, пошук роботи, підвищення рівня медіаграмотності, діалог, порозуміння серед молоді включно з ВПО.

У рамках ініціативи у бібліотеці відбуваються майстер-класи, вікторини, конкурси, перегляди мультфільмів, ігротека, які сприяють знайомству, комунікації, взаєморозуміння і підтримки серед місцевих мешканців громади і переміщених осіб, таким чином посилюючи згуртованість громади.

В нашій команді працюють бібліотекарі Ходорівської міської публічної бібліотеки та волонтери з когорти ВПО.

Стежте за анонсами бібліотеки і приєднуйтеся до нас.

#ВільноХаб #ДихайВільно_ТвориСпільно