Внесено зміни до переліку товарів критичного імпорту

Дата: 24.05.2022 10:10

З метою підтримки вітчизняних виробників та забезпечення повноцінного функціонування економіки України вчергове внесено зміни до переліку товарів критичного імпорту, що затверджений постановою Кабінету Міністрів №153 від 24 лютого 2022 року виключивши з нього низку позицій, водночас розширивши його іншими товарами.

Таким чином, із товарів критичного імпорту в Україну вилучено молоко та вершки незгущені; масло вершкове та інші жири з молока; молочні пасти; готові продукти із зернових культур, борошна, крохмалю чи молока; борошняні кондитерські вироби, приготовані без додавання оцту чи оцтової кислоти овочі (крім горіхів, консервованих у цукрі). Зі списку також вилучено помідори, йогурт, картопляний крохмаль та арахіс.

У свою чергу до переліку товарів критичного імпорт внесені живі сільгосподарські тварини (велика рогата худоба, свині, вівці та кози), посадковий матеріал та інші товари продукти тваринного походження. Крім цього, критичний імпорт розширений іншими товарами шишками хмелю, дріжджами (активні або неактивні), готовими пекарськими порошками, гліцерином, що містять какао готовими виробами та відходами какао, оливковою олією рафінованою та нерафінованою, обсмаженим солодом.

За деталями тут ??https://cutt.ly/4HV37Hw