Турнір з футболу – «Мор­шинська весна 2022 - на підтримку ЗСУ".

Дата: 19.05.2022 09:09

14 травня 2022 р. у с.Довге Моршинської громади відбувся турнір з футболу – «Мор­шинська весна 2022 - на підтримку ЗСУ» серед юнаків 2007 року народження.

У цьогорічному турнірі взяли участь 6 юнацьких футбольних команд з Моршина, Дрогобича, Стрия, Ходорова, Калуша, Сколе . Нашу громаду представила ДЮСШ Ходорів. За результатами жеребкування команди були поділені на дві групи. Футболісти нашої спортивної школи потрапила в групу А разом із ФЦ "Скала" Стрий і ДЮСШ Дрогобич. Тренер Ходорівської ДЮСШ Андрій Борик відзначив, що його підопічні провели два матчі із збірними: ДЮСШ Ходорів - ФЦ "Скала" Стрий 1:2, ДЮСШ Дрогобич - ДЮСШ Ходорів 4:1. За 5-6 місце провели матч ДЮСШ Ходорів - ДЮСШ Сколе 3:1. У підсумку команда Ходорівської ДЮСШ у цьому турнірі посіла п'яте місце.

Висловлюємо щиру вдячність організаторам змагань. А нашим спортсменам – велика подяка за високий спортивний дух, патріотизм, майстерність. Ми пишаємося вами!»