Важливо!! До відома керівників юридичних осіб (усіх форм власності) та фізичних осіб-підприємців, які проводять діяльність на території Ходорівської громади!

Дата: 18.05.2022 08:55

На виконання доручення Львівської обласної військової адміністрації, з метою забезпечення оперативної координації заходів з вирішення проблемних питань виконання державних і регіональних програм соціально-економічного та культурного розвитку, програм охорони довкілля, а також вирішення інших проблемни х питань соціально-економічного розвитку Львівщини в умовах воєнного стану Ходорівська міська рада закликає :

- Активізувати роботу з подачі облікових, фінансових, бухгалтерських, розрахункових, аудиторських звітів та будь-яких інших документів, подання яких вимагається відповідно до норм чинного законодавства в документальній та/або в електронній формі.

- Забезпечити подачу зазначеної звітності в строки, порядку та формі, що визначено та вимагається законодавством України, до відповідних територіальних органів виконавчої влади.