КІНОПОКАЗИ За сприяння Ходорівської міської ради та жіночого клубу "Берегиня".

Дата: 14.05.2022 22:35

18 травня (середа) о 18:00 год. запрошуємо завітати в Палац культури м.Ходорова (вул. М.Грушевського, 29) на кінопокази в рамках кінопроєкту "Film air from Ukraine".
Мета показу – популяризація українського кінематографу та українських акторів.
Глядачі матимуть можливість переглянути короткометражки – 100% український продукт, де залучені виключно українські актори та митці.
По завершенні показу буде нагода поспілкуватися із одним із виконавців ролей – Євгеном Ламахом (український актор театру та кіно, номінант на премії "Золота дзиґа" та "Кіноколо").
Кінопокази безкоштовні. Проте, у залі стоятиме скринька, куди охочі зможуть пожертвувати кошти на потреби Збройних Сил України.

*Приходіть з дітками. Підчас перегляду короткометражок з вашими маленькими чадами займатимуться працівники Ходорівської міської публічної бібліотеки (вул. М.Грушевського, 30)